Průmyslová automatizace na míru

Naší vášní je automatizace.

Naše specialita

Najvětší zkušenosti máme v těchto 4 oblastech. Ale máme rádi jakékoliv výzvy!

Jednoúčelové
stroje
automatizované
pracoviště
zkoušecí
zařízení
přípravky
pro výrobu

Jak to děláme

Naše stroje navrhujeme tak, aby splňovaly konkrétní potřeby každého z našich zákazníků. Využíváme ověřených standardních komponent od předních výrobců. Zajišťujeme kompletní servis od vývoje až po pravidelnou údržbu. Jako malá firma nemáme zdlouhavé procesy rozhodování. Přistupujeme k práci s entuziasmem a pracujeme pečlivě, rychle a efektivně. Stavíme na dlouholetých zkušenostech členů našeho týmu, kteří prošli řadou automatizačních firem.

S rozvojem vaší společnosti se mění i vaše potřeby a objevují se nové příležitosti. Jsme připraveni přizpůsobit, zdokonalovat a rozšiřovat vaše systémy, abyste mohli vždy využívat výhody optimální rovnováhy mezi náklady a výnosy. Například můžete začít s montážním řešením podporovaným robotem, postupně jej doplnit o zařízení pro manipulaci a umístění, a později implementovat automatizované paletizaci a skladování. Mezi naše speciality patří dodání jednoúčelových strojů nebo robotických buněk na klíč.

Kontaktní formulář

Automatizace na míru

Řešíte ve firmě automatizaci výrobního procesu? Nevíje, jestli se vám automatizace vyplatí? Rádi vám nezávazně vypracujeme nabídku, ve které spočítáme mimo jiné návratnost vaší investice.